Черкаський “Азот” зібрав для української армії півмільйона гривень

07 квітня 2014, 13:52

Працівники Черкаського «Азоту», що входить до холдингу OSTCHEM, зібрали півмільйона гривень для поліпшення обороноздатності країни.

Про це повідомив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Збір коштів на підприємстві проходив у рамках всеукраїнської акції. До благодійної місії долучилися колективи всіх структурних підрозділів товариства.

- Загострення зовнішньополітичної ситуації в країні вимагає повної готовності Збройних Сил. Зусилля українських військових спрямовані на збереження територіальної цілісності країни та захист її суверенітету. Зараз українська армія потребує не лише моральної, але й матеріальної підтримки, – прокоментував Голова Правління Віталій Скляров.

Кожен працівник Черкаського «Азоту» мав можливість зробити добровільний внесок, розмір якого визначав самостійно. Протягом тижня товариству вдалося зібрати майже 528 тис. гривень. Сьогодні всі кошти було перераховано на рахунок Міністерства оборони України, відкритий у Державній казначейській службі.

- Завдання нашого підприємства – стабільно працювати, забезпечувати колектив заробітною платою, сплачувати податки, наповнювати державний бюджет, сприяти розвитку української економіки. Лише спільними зусиллями зможемо зберегти майбутнє наших родин, нашої Батьківщини, – наголосив Віталій Скляров.

Хоча централізований збір коштів і завершився, за бажання виробничники зможуть повторно переказати частину заробітку.

Раніше Голова Ради Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ закликав український бізнес підтримати владу.

- Я переконаний у тому, що бізнес повинен підставити державі плече. Group DF – саме та компанія, яка постійно інвестувала і готова надалі інвестувати в розвиток країни. Сьогодні в Group DF працює понад сто тисяч осіб. Ми присутні в усіх регіонах – і на Сході, і на Заході, і в Криму. Група докладе максимум зусиль для стабілізації ситуації в країні. На мою думку, ми правильно чинимо, вкладаючи гроші в нашу державу. Україна – це та країна, де ми живемо! Україна – це та країна, заради економічного добробуту якої ми повинні об’єднатися, – заявив Дмитро Фірташ.

Вгору