Черкаську молодь запрошують на презентацію проекту «Паспорт волонтера»

03 жовтня 2016, 21:15

1349850295_heartinhands-710x434-636x389

Молодіжний ресурсний центр запускає новий проект «Паспотр волонтера». Головна мета – активізувати молодь, розвинути лідерські здібності кожного учасника та підтримати молодіжні ініціативи, пише ГромЧе.

Молодіжний ресурсний центр – організація, що підтримує молодіжні ініціативи та проекти з 2008 року. За цей час залучили до волонтерської діяльності, благодійних та соціальних акцій, мистецьких і патріотичних заходів понад 80 тисяч молодих людей з усієї Черкаської області.

– Ми прагнемо об’єднати представників різних  громадських організацій та бізнесу для того, щоб популяризувати  волонтерський рух на Черкащині, заохотити молодь до благодійних заходів, віддячити за їх активну життєву позицію та внесок у спільну справу. В результаті проекту ми сформуємо спільноту молодих людей, готових змінювати світ навколо, – відзначає координатор проекту «Паспорт волонтера» Юлія Сіренко.

На заході, кожен присутній матиме можливість стати частиною команди волонтерів, що прагнуть змін та нових ідей.

– Під час презентації проекту будуть присутні активна студентська молодь, волонтери, представники різних громадських організацій, що потребують волонтерської допомоги, соціально-активні бізнес-організації, які прагнуть підтримувати волонтерів, – розповідає Юлія Сіренко.

Захід відбудеться 12 жовтня о 17.00 за адресою: вул. Дашкевича 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті», у приміщенні ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Детальна інформація за посиланням:  mrc.ck.ua@gmail.com або за телефоном: 096 347 08 09 – Юлія Сіренко

Вгору