Черкаські водоканалівці проводять рейди, аби виявити тих, хто безобліково поливає прибудинкові території

11 серпня 2017, 21:17
Контролерами КП "Черкасиводоканал" часто фіксується безоблікове водоспоживання з поливних водогонів виведених з підвальних приміщень житлових багатоповерхівок. У цьому випадку працівники підприємства складають акти та розсилають листи управляючим будинків СУБ, ОСББ та ЖБК з попередженням обладнати засобами обліку свої поливні крани. Про це повідомили в КП "Черкасиводоканал".
Зважаючи на значну кількість таких випадків, комунальне підприємство звертається до управляючих будинків з проханням раціонально використовувати питну воду. Для цього, необхідно встановити лічильники та сплачувати тільки за фактичне водоспоживання.
Черкащанка сказав:

Як можна називати “питною” воду, що тече із крана? Вже давно люди для приготування їжі використовують привозну артезіанську воду, а “водоканалівською” пруть, миють та купаються. Якби ця вода була питною, то вони б не ставили автомати та не бурили скважини, щоб продавати чисту артезіанську воду для пиття. Нехай не переживають, у збитках вони ніколи не залишаться. Впевнена на 100%, що вони дуже добре відчули, як поменшало споживання отої “питної води”, тому весь час і піднімають тарифи, бо доходи впали.

Cocos сказав:

Ты Галя х… несешь! Лично в курсах что по адресу ул. Смелянская, дом. 2 подъезд 2 и 3 (старшая подъезда некая Наташа) в вечернее время происходит несанкционированный полив прибудинковой территории! и вообще пускай компетентные органы проверят это ОСББ (Смелянская, 2)!!! Уж больно гладко стелят организаторы этой шарашкиной канторы! Наблюдаются хищения в особо крупных размерах! Сметы не соответствуют действительности! Пора это все прекратить! Хватит обманывать народ!

Черкащанка сказав:

Я була впевнена, що Про Все – інтернет-видання для коректних дискусій. До тих пір, поки не з”явився такий собі cocos, який “роздає ярлики”, пише некоректні речі, принижує людей, дозволяє собі мати. Видно, що людина неадекватна та із низьким інтелектом. Майже по всім статтям – його дописи і скрізь фамільярність, неетичні зауваження, некоректні вислови. Може, вже досить друкувати ці “опуси”? Чи нам до цього не вистачало думок отакої особи?

Cocos сказав:

“Гоп, стоп ты много на себя взяла! и перо за это получай!”
А по сути: следи за метлой Маруся! Интеллект засунь подальше!
P.S. Не стреляйте в пианиста – он играет как умеет!

Вгору