Черкаські студенти віднесли подарунки в дитячий центр реабілітації

12 листопада 2016, 08:21

1

Студенти спеціальності «Переклад» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом із кураторами відвідали обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім».

Затишна атмосфера центру, приязність і професіоналізм його колективу залишили приємне враження. Та найемоційнішою, найтеплішою видалася зустріч із маленькими вихованцями. Їхня щирість, відкритість, приязність, енергійність вразили молодь до глибини душі. Із вдячністю дітлахи прийняли подарунки: зошити, альбоми, олівці, фломастери, книжечки, пластилін. Та найбільше дітлахи Були раді гостям!

Кошти на подарунки студенти вилучили на благодійному ярмарку в День Перекладача за власноруч приготовлені смаколики. До акції активно долучилися й викладачі кафедри теорії та практики перекладу.

Студенти та викладачі залишили «Теплий дім» із  вдячністю за гостинність і упевненістю, що такі зустрічі необхідні. Вони закликають усіх пам’ятати, що поряд живуть ті, хто потребує підтримки, допомоги й трішки уваги та тепла.

За інформацією прес-служби ЧНУ

Вгору