Черкаські спортсмени перемогли на змаганнях Кубку світу з годзю-рю карате і кобудо

25 липня 2018, 07:32

У Палаці спорту міста Одеси 6 та 7 липня відбулись змагання Кубку світу з годзю-рю карате і кобудо. За нагороди чемпіонату змагались близько 600 спортсменів із 15 країн: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Молдова, Росія, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Україна та Японія (Окінава).

Черкаську область представляли 28 спортсменів, які вдало виступили на змаганнях Кубку та вибороли загальнокомандне “золото”.

В особистому заліку у різних розділах перші місця турнірної таблиці вибороли такі спортсмени: