Черкаські школярі прибирали Дахнівку від сміття

13 квітня 2017, 19:50

Учні Черкаської загальноосвітньої школи № 29 разом із керівником шкільного лісництва Мариною Завадською та вчителем біології Тетяною Швецовою взяли участь в акції «Хто як не ми!». Мета заходу полягала в тому, аби прибрати сміття на одній з ділянок Дахнівського лісу неподалік Черкас, інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

- Цю акцію ми організували для того, щоб не лише прибрати, а й ще раз нагадати дітям – смітити в лісі не можна. Вони на власні очі побачили, яку шкоду природі завдає людська легковажність та безвідповідальність. Такі акції - це найкращий урок, який вони передадуть батькам, друзям, рідним, – говорить головний лісничий Черкаського лісгоспу Станівслав Левицький.

Буквально за кілька годин активної роботи на свіжому повітрі учні завзято прибрали найзабрудненіші ділянки у визначеному лісовому масиві.

- Діти добре розуміють, що збереження лісів – не тільки дуже важлива справа, але й прямий обов’язок кожного мешканця нашого краю. І чим дбайливіше  ми будемо опікуватись ними, тим більшу користь вони принесуть нам і майбутнім поколінням, – відзначає вчитель біології Черкаської ЗОШ № 29 Тетяна Швецова.

Вгору