Черкаські школи та лікарні самі хочуть працювати із «Prozorro»

20 жовтня 2016, 22:57

14801136_1116619328445361_64681861_n

Під час засідання комісії з контролю за закупівлями ЧМР черкаські освітяни та медики виступили проти закупівель через тендерний комітет. Представники освіти та медицини заявили, що хочуть самі працювати із системою “Прозорро”, пише Інфоміст.

Так, головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук звинуватив керівництво тендерного комітету в тому, що воно не зацікавлене у проведенні чесних конкурсів. За словами Федорука, з початку року в Черкасах не було проведено закупівлі на загальну суму 8 млн грн, не були закуплені ліки.

Його підтримала і директор дев’ятої гімназії Ірина Топчій. Вона попросила комісію допомогти зробити так, аби в місті система запрацювала ефективно.

Натомість активісти, що приїхали з Дніпра, заявили, що закупівлі в Черкасах “гальмуються” через департаменти, а не через тендерний комітет.

Нагадаємо, Черкаська міська рада хоче скасувати своє ж рішення про здійснення допорогових закупівель через систему “Прозорро”, що було ухвалене в травні цього року. Відповідний проект рішення є на сайті міськради. Також ініціатори звернення, міські керманичі та експерти розповіли, що вони думають із цього приводу.

Вгору