Черкаські рятувальники створили 24 мобільні групи, щоб протистояти негоді

12 листопада 2016, 16:18

2f6c6682ca6b87dad4654d3d90bbb6fd660752d2

В очікуванні складних погодних умов рятувальники України готуються протистояти снігопадам та ожеледиці. Для цього в Черкаській області створено 24 спеціальні мобільні групи, укомплектованих відповідними фахівцями, а також необхідними технікою та обладнанням. Про це начальник управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь доповів віце-прем'єр-міністру України − міністру регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства Геннадію Зубку на засіданні міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує УНН-Центр.

За словами Віктора Гвоздя, впродовж минулих тижнів мобільні групи були перевірені, зокрема й представниками місцевих органів влади. За результатами перевірок, усі вони доповіли про свою готовність до виконання завдань. Водночас створено й спеціальний штаб, що цілодобово моніторитиме погодну ситуацію та за необхідності забезпечуватиме оперативне реагування.

Голова обласної комісії з питань ТЕБ та НС, заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв акцентував увагу представників Облавтодору та Служби автомобільних доріг на необхідності не лише моніторингу ситуації на автошляхах області, а й на необхідності проведення безперервних робіт із залученням до роботи максимальної кількості техніки та інших ресурсів, аби забезпечити рух автошляхами області.

На території Черкаської області, за синоптичними прогнозами, пройде дощ із переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Вгору