Черкаські поліцейські нагадали водіям про правила дорожнього руху (фото, відео)

12 травня 2017, 21:14

Співробітники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху спільно з головою громадської організації "Громадський комітет Транспортної безпеки" у Черкаській області Валентиною Сіріченко та співробітниками управління Укртрансбезпеки в області в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху провели профілактичну акцію щодо дотримання безпечної швидкості руху на автодорогах, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Згідно зі статистикою, за 2016 рік на території області через перевищення безпечної швидкості руху сталося 328 ДТП з постраждалими внаслідок яких загинула 61 особа та 423 особи отримали тілесні ушкодження.

Основна мета заходу - закликати водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху 60 км за годину в населених пунктах та дотримання безпечної швидкості руху на дорогах державного значення. Працівники поліції зупиняли водіїв проводили з ними профілактичні бесіди щодо дотримання безпечної швидкості руху, роз’яснювали, що автомобіль на швидкості 80 км/год неможливо вчасно зупинити при раптовій появі пішохода на пішохідному переході, наводили приклади до чого призводить нехтування Правил дорожнього рух та вручали тематичні листівки.

Тільки завдяки суворому дотриманню Правил дорожнього руху можливе зменшення дорожньо-транспортних пригоди та травмування на дорозі.

Вгору