Черкаські пайовики уже 2 роки не можуть заселитися до власних квартир (відео)

13 серпня 2017, 10:53

Вони мріють про новосілля. У Черкасах пайовики новобудови по бул. Шевченка, 150, майже два роки чекають на можливість заселитись до власних квартир. Мовляв через скасування державною архітектурно-будівельної інспекцією дії містобудівних умов на забудову багатоповерхівки, об’єкт досі не можуть здати в експлуатацію. Справа дійшла навіть до адмінсуду, повідомляє "ЧСН".

Марина в розпачі, вже втомилась разом із родиною поневірятись по винайнятих квартирах. Два роки тому вона з чоловіком придбала житло у ЖК "Симфонія" по бул. Шевченка, 150. Тоді забудовники обіцяли під ключ здати помешкання через 8 місяців. Втім і досі Марина про власну квартиру лише мріє.

І таких яких Марина ще 270. Нещодавно забудовники востаннє пообіцяли власникам квартир, що 15 серпня вони нарешті можуть заселятися.

Втім цьому завадила державна будівельна архітектурна інспекція,яка скасувала дію містобудівних умов і обмеженьна забудову, виданих ще в 2015-2016 роках. Головний архітектор Черкас Віталій Чернуха, дивується адже порушення на які вказало ДАБІ – несуттєві.

Відтак департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду на скасування цієї постанови ДАБІ. На перше судове засідання прийшли також і власники квартир. Втім справу по суті не розглянули і судове засідання перенесли.

В управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції у черкаській областівказані порушення дріб’язковими не вважають. Мовляв все згідно із законом і лише на користь самих пайовиків.

Термін розгляду цієї справи у суді місяць, втім пайовики все ж сподіваються, що їм підуть назустріч, ірозпочати облаштовувати власне житло вони зможуть раніше.

Вгору