“Черкаські Мавпи” розгромно поступилися “Будівельнику”

08 січня 2014, 08:54

Попри рівну першу половину матчу «Черкаські Мавпи» не зуміли вистояти у битві з чемпіоном. Фінальна сирена підсумувала неприємний рахунок для переповненого ПС «Будівельник» - 55:82, інформує "Черкаський спорт".

Шість матчів поспіль команда Максима Міхельсона не знала гіркоти поразки. На жаль, кожна серія має властивість завершуватися. Сьогодні вона завершилася поразкою від чемпіона, якого три тижні тому черкасці декласували у столиці. Старт матчу видався дуже бойовим. Гул переповненого залу і без того підкреслював принциповість поєдинку, в якому одним кортіло взяти реванш, а іншим – продовжити вдалу серію. Перший період став уособленням зразкової гри у захисті від обох клубів. Причому впоратися з цупким захистом вдалося лише двом гравцям. У гостей на себе взяв Ейхерн, який вдарив здалеку та реалізував прохід, а у господарів роль першої скрипки виконував Чумаков, котрий вдало змінив Уошбарна. Зрештою, ця десятихвилинка стала нервовою війною за перевагу, яка так і залишилася незначною – 15:14 – для «Будівельника».

Стартовий відрізок другої десятихвилинки ознаменувався потужним ривком гостей. Майже половину цієї десятихвилинки черкасці не могли здобути жодного очка проти індивідуального захисту гладіаторів. Натомість, власну перевагу будівели почали нарощувати завдяки продуктивності Анісімова та Лавріновіча. Бігмени столичних зробили різницю у рахунку уже двозначною – 14:24. Зупинив ривок гостей найемоційніший епізод гри, яким став фантастичний блок-шот Сміта на Мінарді. Після цього епізоду господарі зуміли зробити власний ривок – 7:0 – і фактично зрівняти рахунок у матчі – 28:31. Однак краще кінцівку першої половини матчу провели будівели, у яких серію триочкових підтримав Ейхерн. Загалом американський захисник гостей стане найрезультативнішим гравцем матчу, у його активі 22 очки. Саме триочковий Ейхерна встановив підсумок першої половини матчу – 32:38.

Помітно було, що після великої перерви господарі повернулися на паркет заряджені на боротьбу. Вони ні на йоту не програвали єдиноборства іменитим опонентам у трисекундній зоні. Розуміючи це, гості змінили власні ставки і почали вдало атакувати кошик господарів з дистанції. «Мавпи» спробували відповісти опоненту тим же, але реалізація цього вечора підвела господарів. «Мавпи» показали найгірший відсоток триочкових у сезоні і проґавили знаковий ривок «Будівельника» у середині третього періоду – 34:48.

Важко у це повірити, але протягом матчу «Мавпи» влучили лише один із 23-х триочкових! Зрештою, саме цей фактор і став ключовим у визначенні переможця. Заключний період вже не мав жодного ігрового значення. Відтак догравали його обидва наставники гравцями, які традиційно отримують менше ігрової практики. Так, Міхельсон заграв Куліша та Воєводу, майже весь четвертий період на паркеті провів і Михайлюк. На жаль, черкаські резервісти пропустили наприкінці гри ще один потужний ривок, який підсумував перемогу чемпіона з рахунком – 82:55.