“Черкаські Мавпи” програли з різницею в одне очко

09 січня 2014, 09:56

«Черкаські Мавпи» та «Азовмаш» видали суперматч у Черкасах. Протягом більшості ігрового часу маріупольці вели у рахунку. Однак наприкінці матчу черкасці видали неймовірний ривок і скоротили відставання до одного пункту. Нажаль базер-біттер Уошбарна видався невлучним і черкасці поступилися – 70:71, інформує "Черкаський спорт".

Сам матч можна чітко поділити на дві частини. Протягом першої «Азовмаш» комфортно себе почував на чужому паркеті і збільшував різницю в рахунку. А в середині третього періоду настав час господарів на власний спурт, який зарядив емоціями переповнений ПС «Будівельник» і подарував один з найнапруженіших матчів сезону.

Все розпочалося з впевненої гри потужної передньої лінії «Азовмаша». За три хвилини Коллінс та Кікерт здобули 7 очок без відповіді та ще й допомогли азовцям з піднятими головами піти на тайм-аут, взятий Міхельсоном – 15:8. Після цього черкасці перебудувалися і включилися в перегони, нарешті господарі паркету нащупали свій дальній кидок, який лихоманило ще з матчу проти «Будівельника». Два дальні від Сміта і Михайлюка повернули у гру черкасців, які все ж зустрічали першу перерву, програючи – 17:23. Зі стартом другого періоду «Мавпи» заграли значно дисциплінованіше у захисті. Передня лінія азовців отримала значно менше кисню, а постійний тиск на Хьюстона та Забірченка почав давати результати у вигляді перехоплень. Швидкі Сміт та Мур раз по раз виконували перехоплення і втікали у швидкий відрив. Після одного з таких рахунок знову став рівним – 31:31! Заваліну довелося реагувати на провал своєї команди тайм-аутом. І знову хвилинна перерва, а точніше, зміни у побудові гри, принесли результат, цього разу – «Азовмашу». У гру знову включилися невтомні Кікерт та Коллінс, які допомогли «Азовмашу» провести власний ривок і піти на перерву за рахунку 31:38.

На старті другого періоду свій спурт гості продовжили. Важко було в це повірити, але поспіль маріупольці набрали 16 очок і зробили рахунок – 31:47. Здавалося б, у середині третього періоду черкасці були відправлені у важкий нокдаун. Але іншої думки був Андрій Кальніченко. Форвард нашої команди зробив немислиме – він з різної дистанції здобув 11 очок поспіль!!! Здавалося, і самі гості не могли повірити у те, що відбувається, а тут ще й Мур вдарив здалеку, і безнадійна ситуація на старті четвертого періоду вже не виглядала такою – 50:56. Причому з початком заключної десятихвилинки «Мавпи» притисли свого суперника. В той час, як переповнений зал божеволів від перехоплення Мура, черкасці впритул наблизилися до маріупольців – 61:62. Допомогло гостям відчути підлогу під ногами дальнє влучання Пустозвонова. Однак наприкінці матчу у самого Максима не витримали нерви і той припустився технічного фолу. Майже за рівного рахунку – 70:71 – гру мала вирішувати остання атака, яку, відборовшись на щиті, Бойкін подарував команді. Правда, вдало організувати напад за останні 15 секунд Сміту, на жаль, не вдалося. Спочатку американець взяв на себе, але після технічного браку знайшов незручною передачею Уошбарна, Джейсон влучив у дужку, підбирання знову виграв Бойкін, але в боротьбі додати м’яч у кошик американцю не вдалося. Відтак, неймовірно напружена гра завершилася мінімальною перемогою «Азовмаша» – 71:70.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram