Черкаські фехтувальники вперше повернулися додому з переможним Кубком

14 листопада 2015, 19:26

f54e96f9410c8b7b589f84328eee9406_main

Кубок України з фехтування на шаблях вперше вибороли черкащани.  10-11 листопада змагання проходили у  Миколаєві, інформують у Національному олімпійському комітеті України.

На доріжках cхрестили шаблі спортсмени з усіх куточків України. Кожен старт в олімпійському сезоні дуже важливий, тому боротьба була наполегливою.

Черкаська чоловіча команда в складі Олександра Красовського, Івана Бомка, Руслана Новицького та Олександра Каракая стали володарями Кубку України. У півфіналі вони перемогли команду Хмельницької області із рахунком 45-40, а в фіналі отримали перемогу над господарями турніру - командою Миколаївської області із рахунком 45-43, тим самим подарувавши області перший Кубок найвищого ґатунку.

У жінок не було сюрпризів: Ольга Харлан в чергове підтвердила свій чемпіонський титул. Черкащанка Діана Залевська програла Ользі за вихід у фінал і посіла почесне третє місце.