Черкаські екологи знайшли цілий склад пластикових ємності з під невідомих хімічних речовин

19 травня 2017, 17:09

У Червоній Слободі по вулиці Першотравневій на відкритій території одного з підприємств розміщуються використані пластикові ємності з під невідомих хімічних речовин.

Про це у Фейсбук написав заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

- Реагуючи на звернення громадян, спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області спільно з представниками Черкаської райдержадміністрації, Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів та громадськості взято участь в роботі комісії по надзвичайним ситуаціям в с. Червона Слобода Черкаського району, - зазначив Олександр Позняков.

Він зауважує, що відповідно до інформації розміщеної на сайті Мінприроди України, ліцензія на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами у підприємства, що орендує вказану територію відсутня.

- На місці події працюють представники слідчо-оперативної групи. Держекоінспекцією вживаються заходи, щодо подальшої перевірки по вказаним фактам та недопущення порушень вимог природоохоронного законодавства, - каже фахівець.

aleksander сказав:

А что на канистрах написано ?

aleksander сказав:

А что этикетку трудно сфотографировать?

Андреевич сказав:

aleksander, этикетки на всех канистрах разные, в основном гербициды и тому подобные. По ictv в 21-00 показывали и этикетки. Экологи утверждают, что это они нашли, хотя заявления на проверку данной территории писали им больше месяца назад. От них пришел письменный ответ, что внеплановые проверки не запланированы, собирайте доказательства. Пока не вызвали МЧС и телевидение никто не шевелился, включая и голову сельсовета. Помимо этих канистр, на данной территории более двух лет перерабатывали (палили) шины, непосредственно “через забор” от частных домов и реакции на обращения граждан ни от головы сельсовета ни Черкасских “экологов” не было.

сергей сказав:

Такой улицы нет

Вгору