Черкаські автодорожники оновили дорожню розмітку міжнародної траси (фото)

19 червня 2017, 22:30

Підрядна організація ТОВ «Транс Лайн Груп» провела роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на одному з пріоритетних напрямків Черкащини, автодорозі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Нанесення розмітки на автодорозі М-05 Київ-Одеса було здійснено в межах Черкаської області по правому та лівому проїзду автотраси. Роботи з нанесення дорожньої розмітки цього тижня будуть продовжені на частині цієї ж автодорозі у Кіровоградській області.

Роботи з нанесення дорожньої розмітки вже наприкінці цього тижня розпочнуться на основних автомобільних напрямках Черкаської області. Наступним важливим кроком підрядної організації стане нанесення розмітки на трасі міжнародного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка та продовжиться на дорогах державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя та інших автодорогах державного значення у Черкаській області.

Дорожня розмітка відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки руху. Всі розміточні машини ТОВ «Транс Лайн Груп», пройшли відповідну атестацію і знаходяться та у належному технічному стані. Для нанесення розмітки використовуються тільки ті матеріали та фарби, що мають сертифікат якості галузевого центру сертифікації при Державному Науково-Технічному Центрі «Дор'якість».

Вгору