Черкаські активісти поїхали в Київ, аби обговорити з Деканоідзе призначення Лютого

11 листопада 2016, 15:44
Фото: Facebook / Автомайдан-Черкаси

Фото: Facebook / Автомайдан-Черкаси

Ініціативна група активістів разом із заступником міського голови Геннадієм Шевченком зустрінеться із головою Нацполіції Хатією Деканоідзе, аби обговорити призначення нового керівника черкаської поліції Валерія Лютого. Зустріч відбудеться 11 листопада о 16:00. Про це сайту vikka.ua повідомив заступник мера Геннадій Шевченко.

На переговори його делегували як представника територіальної громади за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка.

"Ми маємо донести позицію громадськості, обговорити кандидатуру нового очільника поліції в області, адже це дуже важливе питання для нашого міста. Якщо активісти палять шини і мітингують, значить, треба реагувати на проблему і донести її до керівництва поліції", – сказав він.

Разом з ним до Києва вирушили представники черкаської самооборони, автомайдану, "Свободи", "Громадського Блокпосту" та цивільного корпусу "Азов".

"Ми хочемо знайти підхід до вирішення питання про призначення. Щоб нам пояснили, що це за людина (Валерій Лютий, – ред.), чому призначили саме його. Розставити всі крапки над "і", – додав голова черкаського осередку ЦК "Азов " Дмитро Кухарчук.

Зазначимо, що черкаських активістів запросив на переговори до Києва під час свого візиту до Черкас радник міністра МВС Володимир Мартиненко.

Раніше, 7 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Хатія Деканоідзе вирішили призупинити дію наказу про призначення на посаду начальника ГУ НП в Черкаській області полковника поліції Валерія Лютого. Таке рішення було ухвалено після протестів місцевих активістів проти його призначення.

Вгору