Черкаська школярка отримала лист від королеви

20 листопада 2016, 23:45

elizaveta-turneУчениця 5-В класу черкаської гімназії №9 Кіра Куліш кілька місяців тому разом з дідусем переглядала телепрограму про Єлизавету ІІ, під час якої дізналася про 90-річний ювілей королеви, пише "Урядовий кур'єр".

Факти та розповідь про королеву дуже зацікавили дівчинку. Зокрема той, що королева Елізабет Олександра Мері Віндзор —  глава держави Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії та 15 країн Співдружності націй — Канади, Австралії, Нової Зеландії, Ямайки, Барбадосу, Багамських Островів, Гренади, Папуа Нової Гвінеї, Соломонових Островів, Тувалу, Сент-Люсії, Сент-Вінсенту і Гренадин, Антигуа і Барбуди, Белізу, Сент-Кіттсу і Невісу. У всіх цих країнах, окрім Сполученого Королівства, її представляють генерал-губернатори, яких вона призначає.

Дідусь запропонував привітати Єлизавету ІІ з днем народження. Разом підготували листівку та надіслали вітання королеві. У листі, крім побажань, Кіра коротко розповіла про себе та Україну. Нещодавно дівчинка отримала відповідь — лист від Єлизавети ІІ.

 

Вгору