Черкащині надали більше 40 млн грн освітньої субвенції

16 листопада 2016, 20:38

hroshyi

Кабмін надав Черкаській області 42 млн 887 тис. грн субвенцій з державного бюджету для вирішення нагальних проблем освітньої галузі. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийнято сьогодні, 16 листопада, пише УНН-Центр.

Уряд перерозподілив обсяг резерву коштів освітньої субвенції. Обласний бюджет Черкащини отримає цільові кошти по декількох програмах.

На споживання та оновлення матеріально-технічної бази – область отримає 23 млн 307 тис. грн. На підтримку об’єднаних територіальних громад – 3 млн 270 тис грн. Ці гроші передбачені для придбання шкільних автобусів, оснащення загальноосвітніх навчальних закладів навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання та на впровадження енергозберігаючих технологій. Для оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів для області передбачено 9 млн 389 тис. грн цільових видатків.

Ще 6 млн 919 тис. грн Черкащина отримає на придбання шкільних автобусів, які підвозитимуть дітей до навчальних закладів у сільській місцевості. Але використовувати державні кошти у цьому випадку можна буде лише на умовах співфінансування – 30% від зальної суми мають доплатити з місцевих бюджетів.

Вгору