1,5-річному черкащанину, який постійно непритомніє, необхідне лікування за кордоном

10 листопада 2016, 09:34

733807_1_w_300_lq

1,5 річний Денис Гончарук із Черкас потребує обстеження в Ізраїлі. Він нещодавно переніс складну операцію на серці. Але в дитини з'явилися напади із знепритомненням. Лікарі в Україні не можуть діагностувати причину. За обстеження беруться ізраїльські фахівці. На це потрібно щонайменше 10 тис. євро, пише Gazeta.ua.

"Після народження Дениски в Черкасах встановили діагноз "вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока 2,5 міліметри". В 4 місяці нас направили на обстеження до Києва. За 2 місяці в клініці Амосова Дениску прооперували. Отвір закрили оклюдером. Гроші на це збирала вся Україна. Я вдячна всім людям, які відгукнулися", - розповіла мати Оксана Гончарук.

Майже за рік стан дитини знову погіршився.

"В серпні цього року Дениско зомлів. Це трапилося на вулиці. З ним гуляла моя мама. Приїхали дві "швидкі", реанімували просто в машині. Добу дитина була в реанімації, потім нас перевели до неврології. Через тиждень виписали, сказали, що по їхній частині в нього все добре, так само з кардіології. За три тижні напад повторився. В приймальному відділенні впродовж трьох годин не могли визначитися, куди нас госпіталізувати. Згодом був ще один напад. Ми знову поїхали до Києва. Там теж не виявили причини. Порадили обстежитися за кордоном. Нам прийшла відповідь із двох ізраїльських клінік. Вони чекають на нас через місяць. Треба щонайменше 10 тисяч євро. За результатами скажуть, скільки коштуватиме лікування", - каже Оксана Гончарук.

Вона виховує Дениса сама, має ще 7-річну дочку Ксенію. Жінка - керівник черкаського благодійного фонду "Діоніс", який допомагає дітям-інвалідам, зокрема переселенців та учасників АТО. Тепер змушена звернутися по допомогу для власної дитини.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку - 4731 2171 1120 2410 (Гончарук Оксана Іванівна), тел.: (066) 357 90 98.

Вгору