Черкащанина взяли під варту за зберігання боєприпасів

14 листопада 2016, 17:55

суд-424x240

Черкащанину, який незаконно зберігав за місцем проживання боєприпаси, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід.

Так, встановлено, що в листопаді 2016 року 29-річний громадянин, не маючи відповідного дозволу, діючи умисно, з метою незаконного зберігання, придбав бойові припаси, які в подальшому незаконно переніс до квартири, яка належить його співмешканці, та в якій він проживав, де незаконно зберігав дані заборонені предмети до 11.11.2016 без передбаченого законом дозволу.

В ході огляду місця події Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області виявлено вказані предмети, а також порошкоподібну речовину білого кольору, яку направлено для проведення експертизи.

Чоловіку наразі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого 1 ст. 263 КК України (незаконне придбання, носіння та зберігання  бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На даний час досудове слідство триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин кримінального правопорушення.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору