Черкащанин виборов «срібло» на ІІІ Європейських Іграх ветеранів

14 жовтня 2015, 18:00

12068442_1661282437473585_4566206664337067485_o

На ІІІ Європейських Іграх ветеранів спорту, які пройшли 1-11 жовтня в Ніцці, Сергій Гречкосій здобув срібну нагороду в другій віковій групі (40-44 роки) та ваговій категорії до 94 кг із результатом у сумі двоборства 220 кг.

Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Сергій Гречкосій – Майстер спорту України з важкої атлетики, Майстер спорту України з пауерліфтингу (IPF), Майстер спорту України Міжнародного класу з пауерліфтингу (WDFPF), Чемпіон Європи з пауерліфтингу (WDFPF) 2009р. Неодноразово ставав призером чемпіонатів світу з важкої атлетики. У 2011 здобув титул чемпіона з важкої атлетики серед ветеранів на змаганнях в Естонії у 2011 році. Цього ж року став чемпіоном Європейських ігор з важкої атлетики серед ветеранів.

12120161_1661282300806932_44906189557405150_o

На Європейських Іграх ветеранів, які проходять кожні чотири роки, цього разу взяли участь близько 10 тисяч учасників заходу. В 27 індивідуальних і командних видах спорту протягом 11 днів змагалися спортсмени-ветерани будь-якого рівня з усього світу. Збірна команда з України з важкої атлетики показала гідні результати та здобула 8 перших, 7 других та 1 третє місце. Крім того, на цих змаганнях два наших важкоатлети − Василь Мартитюк та Михайло Бурков − стали абсолютними переможцями у своїх вікових групах.