Черкащанин втратив майже півмільйона гривень, купуючи дешеве пальне

18 листопада 2016, 12:15

31280

Голова правління автокооперативу «Будівельник-2» втратив майже півмільйона гривень, намагаючись купити дешеве дизельне пальне, пише Кропива.

Один з членів кооперативу порекомендував керівнику придбати дизельне пальне по значно нижчій ціні у знайомого. Він надав телефони знайомого «Валерія» та менеджера АЗС «ОККО» «Степана Григоровича» для вирішення питання. Останній надав реквізити банківського рахунку, на який необхідно було перевести кошти.

Однак після перерахунку 472 тис. грн. розвантаження пального не відбулося в зв’язку з ненадходженням коштів на рахунок постачальника. При звіренні рахунків, які були надані водієм вантажівки, що доставила вантаж, рахунки суттєво різнились. А мобільні телефони «Валерія» та «Станіслава Георгійовича» були вже вимкнені.

Заяву про шахрайство потерпілий написав ще у липні 2016 року, було відкрито кримінальне провадження. 4 листопада ухвалою Соснівського районного суду було надано доступ слідчим до речей і документів оператора мобільного зв’язку «Лайфсел» послугами якого користувалися зловмисники.

Вгору