Черкащанин приніс Україні ще одне “золото” в Сочі

14 березня 2014, 13:28

Український біатлоніст, черкащанин Григорій Вовчинський на Паралімпіаді в Сочі (Росія) виборов золоту медаль на дистанції 15 км стоячи, інформує Іnsider.

Українець випередив на 3 секунди спортсмена з Канади Нільс-Ерік Ульсета, а також на 4,5 секунди росіянина Кирила Михайлова.

Ще три інші українці на цих змаганнях посіли 9 місце – Ігор Рептюк, 13 місце – Віталій Ситник і 14 місце – Владислав Майстренко.

Нагадаємо, раніше сьогодні золоту медаль виборола Олександра Кононова в біатлоні на дистанції 12,5 км стоячи, яка, до речі, є дружиною Вовчинського.

Наразі в активі паралімпійської збірної України вже 17 медалей: 5 золотих, 4 срібні й 8 бронзових. У загальному медальному заліку наша збірна перебуває на 3 місці.