Черкащани – з медалями з українських «Ігор Нескорених»

17 травня 2018, 07:00

Чотири «золота», одне «срібло» та три «бронзи» – з такими результатами завершили Національні змагання «Ігри Нескорених-2018» учасники бойових дій Черкащини. Свої заслужені нагороди вибороли четверо черкащан та стали фіналістами відбору до цьогорічної збірної України, говорить заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

За нагороди бійці змагалися 12-13 травня у Києві. Свою спортивну підготовку вони демонстрували у шести категоріях: легка атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, плавання та велоперегони.

Так, за результатами змагань, Артем Лукашук здобув золоті медалі зі спринту у 100 метрів та зі стрибків у довжину. Віталій Степаненко фінішував із «золотом» з велоспорту та «сріблом» зі штовхання ядра. Денис Фіщук у велогонках на 6 кілометрів здобув золоту медаль, та «бронзу» з плавання на 50 метрів. Олег Толмачев виборов дві бронзові нагороди з веслування на тренажерах на дистанцію 4 хвилини та 1 хвилину.

– Черкащани – у фіналі відбору до національної збірної «Ігор Нескорених», – говорить Костянтин Омаргалієв. – Наші бійці вкотре довели, що вправні не лише на лінії фронту, а й у житті, спорті. Минуло річ, коли Україна вперше брала участь в «Іграх Нескорених», наші воїни задали високу планку. Яку, певен, цьогорічні делегати з гідністю втримають у Сіднеї. До 1 червня у Києві формуватимуть збірну України. До її складу увійде 15 представників. Вірю, що серед них будуть і черкащани.

Відзначимо, призове місце не гарантує потрапляння до команди. Відбираючи фіналістів, комісія враховуватиме декілька критеріїв. Зокрема, здатність працювати у команді, відповідність кваліфікаційним вимогам, результат на Національних Іграх Нескорених та ін.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram