Черкащани увійшли до рейтингу митців, які творять культуру України

14 вересня 2017, 07:42

Новое Время називає тих українців, чиї твори легко переступають межі і перетворюються на надбання світової культури. Тих, чиї ідеї та творчість затребувані, надихають і стають каталізатором для інших. До сотні людей культури потрапили і двоє черкащан – Андрій Хливнюк та Людмила Монастирська, пише vikka.ua.

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк

У гурту Бумбокс, одного з найвідоміших українських колективів, напружений гастрольний графік: у вересні – всеукраїнський тур, в листопаді – концерт в Польщі, а в кінці року – виступи в США. І на роботу в студії час теж залишається: в серпні вийшла нова платівка гурту "Голий король".

Продуктивності Бумбокса можуть позаздрити інші музиканти: за 13 років існування гурт записав сім альбомів, зняв 28 кліпів і виступив у трьох десятках країн. Також гурт зібрав солідний урожай премій, найсвіжіша з яких отримана в минулому році Yuna в номінації "Найкраща пісня" і "Найкращий дует" за композицію "Злива", записану разом з Джамалою та Дмитром Шуровим.

Оперна співачка Людмила Монастирська

Уберезні цього року Людмила Монастирська, володарка найвідомішого за кордоном українського сопрано, виконала головну партію в опері Джакомо Пуччіні Флорія Тоска на сцені Національної опери України. А в жовтні з тією ж партією вона вийде вже на сцену Deutsche Oper в Берліні.

Сьогодні уродженка села Ірклій Черкаської області вважається однією з найкращих оперних співачок світу. Вона бажана гостя в Мілані і Берліні, Лондоні та Парижі, Відні та Нью-Йорку, а в цьому році в її гастрольну географію увійшов і Мюнхен.

У найближчих планах оперної діви – партія Абігайль в опері "Набукко" в листопаді 2017 року в Лос-Анджелесі. Там її партнером буде Пласідо Домінго. На майбутню весну заплановані Норма в Х'юстоні і Аїда в Мадриді.

театр сказав:

БУМБОКС-это культура Украины….ХА-ХА-ХА

Вгору