сьогодні
Loading...

06:33

Черкащани сплатили понад 27 млн грн екологічного податку

3f5247bf69965a22c6526787713d5eb9

За січень-вересень 2016 року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету понад 27,3 млн. грн. екологічного податку, що на 22,3% або на 5 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Надходження з цього платежу розщеплюються в такій пропорції: 20% спрямовується до спеціального фонду державного бюджету, 80% – до місцевого бюджету. “Таким чином, до державної казни надійшло майже 5,5 млн. грн., а до місцевої – понад 21,8 млн. гривень”, – повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу України. До них, зокрема, відносяться суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

На сьогодні, платниками екологічного податку в м. Черкаси є понад 450 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та майже 130 фізичних осіб – приватних підприємців. Найбільші суми екологічного податку відрахували до бюджету черкаські підприємства – виробники теплової та електричної енергії, теплоізоляційних матеріалів та хімічна промисловість.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.