Черкащани передали гуманітарну допомогу бійцям «Айдару»

11 жовтня 2016, 08:38

1

Гуманітарну допомогу вкотре отримали з Черкащини бійці, котрі нині виконують свій обов’язок на Сході країни. Продукти харчування та речі побутового вжитку привезли до Мар’їнського району, що на Донеччині, представники обласної влади. Там дислокується батальйон «Айдар».

2 3 4

– Гуманітарну допомогу відправили в зону АТО черкаським бійцям – айдарівцям, які сьогодні вже на контрактній формі у складі 10-ї бригади охороняють лінію фронту в Мар’їнському районі, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – В основі батальйону фронтовики 2014-2015 років, тому й облаштування позицій на «нульовому» кордоні проводиться з урахуванням досвіду. Хлопці продовжують з неабиякою завзятістю захищати наші кордони. Ми ж натомість, як можемо, намагаємося підтримати їх. А вантаж, який привезли, збирали спільно з підприємствами Черкащини.

Бійці дякували всім черкащанам за підтримку та запевнили, що протистояння обов’язково завершиться перемогою.

5

– 25 років тому дісталась нам наша земля від дідів та прадідів, – каже айдарівець Богдан Гаркуша. – Ми ж маємо відроджувати її та розвивати для наших дітей і внуків, захищати її суверенність та цілісність. Із такими ідеями йдемо в бій, відстоюючи незалежність країни, з думкою про мирне життя майбутніх поколінь.

6 7За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Вгору