Черкащанці, яка спричинила жахливу ДТП, і досі не оголосили про підозру

26 липня 2017, 14:35

74-річна Валентина Артюх, яка 12 липня збила насмерть автомобілем 69-річну черкащанку Ніну Благовіщенську, досі перебуває на лікарняному. Про це повідомила Світлана Андрійченко з прес-служби обласної прокуратури, пишуть "Вечірня Черкаси".

– Запобіжний захід підозрюваній Валентині Артюх досі не обрано, – каже Світлана Андрійченко. – Вона на лікарняному. Поки Артюх на лікарняному, прокуратура не може оголосити їй про підозру. Відтак не можна обрати запобіжний захід. Зараз проходять численні експертизи: автотехнічна, технологічна. Це досить тривала процедура. Тому розраховувати, що справа найближчим часом буде відправлена до суду не доводиться.

В обласній прокуратурі досі не знають, в якому лікарняному закладі перебуває підозрювана.

За чутками, Артюх перебуває в нейрохірургічному відділенні обласної лікарні. Її донька – Ірина Бондарець працює завідуючою ендокринологічного відділення обласної лікарні.

Нагадаємо, що колишня мер Умані Валентина Артюх 12 липня неподалік базару в обласному центрі збила насмерть своїм автомобілем «Сузукі sх- 4» Ніну Благовіщенську й протаранила ще кілька припаркованих авто. Свою вину заперечувала й, за свідченнями очевидців, намагалася змити кров із капота авто. Відразу після аварії її госпіталізували. Ніну Благовіщенську поховали 14 липня на четвертому міському кладовищі.

Прокурор-пенсіонер сказав:

Згідно якої норми КПК перебування на лікарняному заважає оголосити підозру у вчиненні кримінального злочину? Не треба розводити лохів! Йде процес “відмазки” Артюх від покарання!

сергей сказав:

Вот и славненько Не спешите а там со временем и отмажите Ведь это же для нее не впервые

Черкащанка сказав:

Изначально было ясно, что никто Артюх не посадит. Это уже стало привычкой – прятаться на больничном, чтобы избежать ответственности. Тем более, дочка в областной больнице сделает всё, чтобы мать (как и Насирова) сделать “смертельно больной”.

Вгору