Черкащанка змагається за перемогу у всеукраїнському конкурсі краси

29 жовтня 2016, 11:04

Виктория Темная

Традиційно восени столиця збирає найкрасивіших, кмітливих та талановитих студенток країни - фіналісток конкурсу «СтудМіс України». Черкаську область представить Вікторія Темна, яка раніше стала переможницею регіонального конкурсу «СтудМіс 2016», інформують організатори конкурсу.

Дівчата готують грандіозне шоу з українськими музикантами. Учасниці представлять приголомшливе дефіле в колоритних національних костюмах, запальний вихід в купальниках і, звичайно ж, продемонструють кмітливість в конкурсі з каверзними запитаннями. Окремо дівчата підготували ще й відео про свої таланти.

Володарка титулу «СтудМіс України 2016» представлятиме  Україну на міжнародному конкурсі краси World Miss University 2016.

- Перемога на конкурсі« СтудМіс України »- це поштовх вперед і доказ самій собі, що я на правильному шляху. Я була в Китаї і представила Україну на конкурсі World Miss University, стала членом журі регіонального конкурсу рідного міста «СтудМіс Черкаси», а тепер для мене велика честь увійти до складу журі всеукраїнського фіналу. Я добре пам'ятаю свої переживання під час підготовки до минулорічного конкурсу, ці почуття неможливо забути. Сьогодні я бажаю дівчатам зібратися з силами і зробити все, і навіть більше, заради перемоги. Я точно можу сказати, що навіть участь у фіналі - це вже гідний результат , - розповіла переможниця 2015 року Ганну Соколова.

«СтудМіс України» - наймасштабніший щорічний всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту. За титул «СтудМіс України» змагаються понад 3 000 студенток з усіх регіонів країни.

 

Вгору