Черкащанка презентувала виставку яскравого олійного живопису на полотні (фото)

24 жовтня 2016, 21:15

1

Черкаська художниця у третьому поколінні Ольга Курська представила свою першу персональну виставку в Художньому музеї. Пейзажі, натюрморти, квіти, птахи та багато українського колориту майстриня представила завдяки олійному живопису на полотні. Виставка об’єднала 27 картин, виконаних у різні періоди життя, пише in.ck.ua.

2

- Досить довго обирала назву виставки, важко було об’єднати роботи однією темою, тому вирішила поєднати їх за кольором. Так і з’явилася назва, а потім знайшла свої ініціали в тексті, виділила їх. Персональною виставкою хочу передати бачення світу, свій погляд на буденні речі, природу, життя, показати його трохи яскравішим і більш життєрадісним, - розповідає художниця Ольга Курська.

4

Чимало черкасців завітало на яскраву осінню подію, аби надихнутися творчістю художниці та привітати її з такою подією.

6

- Оля дуже довго готувалася до своєї виставки, і ми її трішки підштовхували до цього. Спочатку вона допомогла своїм учням виставити роботи, а тепер презентувала свої. У Олі дуже гарні роботи, яскраві, життєрадісні, такі ж, як і вона. Головне, щоб не зупинялася на досягнутому, - каже колега, подруга Галина Тимошенко.

5

Ольга Курська учасниця багатьох міських виставок, переможниця обласних та всеукраїнських конкурсів. Кожен охочий відвідати першу персональну виставку Ольги Курської у Художньому музеї до 20 листопада.

7 8 9 10 11

Вгору