Черкащанам розповіли, як можна подолати безпліддя

20 травня 2015, 16:05
IMG_3790

Фото Про все

Понад 600 черкаських пар упродовж минулого року зверталися за консультацією до київського медичного центру «Мати та дитина». Про це на прес-конференції 19 травня розповіла доктор медичних наук,
професор, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі центрів «Мати та дитина» Наталія Данкович.

До Черкас фахівці медичного центру приїхали для проведення навчальної
конференції, на якій обговорювали клінічні питання та рекомендації щодо лікування пацієнтів з різними формами хвороб. Адже до напрямків роботи
центру входить не тільки допомога майбутнім батькам, а й навчання фахівців по всій Україні.

Центр «Мати та дитина» часто стає останньою надією для тих, хто не може зачати дитину. Як відзначають лікарі, середній вік жінок, які звертаються з проблемами репродуктивного здоров’я зменшився з 26 до 23 років. А статистика свідчить, що 12-15 відсотків молоді у віці до 30 років вже є безплідними. У центрі виявляють причини, які стають на перешкоді вагітності, та намагаються зробити так, щоб у родині з’явилася дитина. Інколи достатньо досвідченого лікування, а інколи допомагають більш радикальні методи, серед яких і екстракорпоральне запліднення (штучне запліднення).

- Переносячи ембріони пацієнта в стадії спокою, ми отримуємо результати, яких ще не мали ніколи. В цьому місяці ми мали вісімдесят відсотків, тобто із ста осіб, яким ми перенесли ембріони, завагітніло вісімдесят, - зазначає Наталія Данкович.

Клієнтами центру часто стають іноземці. За словами Наталії Данкович, звертаються пацієнти з Китаю, Австралії, Канади тощо. Часто цікавляться сурогатним материнством.

- Основний показник нашої праці в тому, що нам довіряють. За попередній рік ми прийняли більше ста тисяч осіб, - додає пані Наталія.

Звертаються до центру й ті жінки, у яких наразі на першому місці не родина,
а кар’єра. Такі жінки просять заморозити їхню яйцеклітину. Це недешева
послуга й коштує 32 тисячі гривень.

- Але таким чином жінка може мати свою генетичну дитину, скажімо, після сорока років, - додає пані Наталія. – Жінкам у віці важко завагітніти.

Серед тих, хто звертався за консультацією, чимало й черкащан. Загалом за
рік у центрі отримали консультацію 625 пар із Черкащини. Частина з них пройшли програми лікування чи запліднення.

Акушер-гінеколог, репродуктолог центру Вікторія Каверіна додає, що
нині зросло і чоловіче безпліддя. Раніше така проблема вважалася суто жіночою. Спостерігаючи ситуацію сьогодні, лікарі роблять невтішні висновки — якість спермограми у чоловіків щороку гірша.

- Хочемо закцентувати, що первинна консультація у нашому медичному центрі безкоштовна. Потім приймаємо рішення, щодо подальших заходів лікування. Люди знають, що ми можемо допомогти, але їх зупиняє питання: де взяти гроші? Тому ми розробляємо індивідуальні програми, - зауважує Наталія Данкович.

Записатися на безкоштовну консультацію репродуктолога може кожен
бажаючий, заповнивши форму на сайті «Мати та дитина»
(www.mdclinics.com.ua) та за телефоном (044)251-3-251.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору