Черкащанам розкриють таємницю, як за допомогою каменів привернути кохання та багатство

30 травня 2016, 17:17
Фото: Про все

Фото: Про все

З давніх-давен люди надавали камінню та самоцвітам магічних властивостей. Причому прикраси із камінням обиралися не стільки за цінністю, красою чи модою, скільки за цілющими та магічними властивостями.  Адже за давніми переконаннями каміння - це матеріалізовані частинки Всесвіту.

- Каміння за давніми віруваннями має сильні магічні властивості. Наприклад, один з найсильніших оберегів — камінь «котяче око». Камінь фізичної і духовної сили — «бичаче око» — допомагає зберегти міцне здоров’я на довгі роки. «Тигрове око» називають каменем фортуни та удачі, який допомагає знайти своє місце в житті, досягти успіху в обраній сфері. «Соколине око» — камінь перемоги, який оберігає життя й здоров’я господаря, - розповідає про дивовижні  властивості каменів організатор виставки „Світ каменю” в Черкасах, фахівець-мінеролог Олег Ліненко. -  Кожен камінь має свої особливі властивості. Стародавні греки, наприклад використовували аметист для захисту від сп’яніння, з такою ж метою його використовували і древні слов’яни.

Фото: Про все

Фото: Про все

За словами Олега Ліненка, майже у всіх працях стародавніх лікарів таких як Абу ібн Сіна (Авіцена), Гален, Парацельс, Гіппократ присутні описи лікувальних властивостей каміння. Надавалися камінням і магічні якості. Віруючи в це, древні народи використовували їх в якості талісманів або в якості амулетів. Причому будь-який камінь володіє властивостями і талісману і амулету.

Фото: Про все

Фото: Про все

Як талісман (від грецької "telesma " - посвячення, чари) камінь здатний зміцнювати і підтримувати певні якості та риси характеру, сприяти їх розвитку, привертати енергію ззовні та формувати мікроклімат, сприятливий для людини. Це гранат, лазурит, чароїт, топаз, онікс інші.

Як амулет (от латинської "amuletum" - оберіг) камінь оберігає власника від небажаного впливу ззовні, стримує та пом’якшує внутрішні небажані пориви, підвищує імунітет власника. Як амулет камінь сприяє подачі інстинктивних імпульсів з підсвідомості, які допомагають людині уникнути небезпеки. До цієї категорії можна віднести аметист, яшму, котяче око, соколине око.

DSC_2456

Фото: Про все

Своїм же улюбленим каменем пан Олег називає турмалін, який носить завжди при собі. Камінь надає Олегу почуття впевненості та захищеності. Турмалін вважається каменем людей творчих та талановитих. Також він допомагає в лікуванні нервових та серцевих хвороб, зміцнює імунітет.

Віднайти „свій” камінь може тепер і кожен черкащанин. На виставці „Світ каменю”, яка відкрилася у Черкасах, представлене їх широке розмаїття. Тут є зразки мінералів та самоцвітів практично з усіх куточків світу. Це і котяче око, і перли, і тигрове око, і корали з Південно-Східної Азії, і гранати із Індії, і бразильські агати та аметисти. А ось турмаліни зустрічаються і в Індії, і в Африці - вони майже однакової якості. А є каміння, яке взагалі добувають лише в одній країні, де виявлено єдине в світі родовище – це онікс з Пакистану.

DSC_2461

Фото: Про все

Окрім магічних та цілющих якостей, каміння та мінерали – це чудові акценти у жіночих  прикрасах: намистах, перснях, сережках, кулонах та браслетах. А не помилитися у виборі каменю вам допоможуть фахівці-консультанти.

DSC_2483

Фото: Про все

Тож, якщо ви бажаєте віднайти саме свій талісман, придбати чудовий подарунок, або ж просто дізнатися більше про дивовижний світ каменів та мінералів, завітайте на виставку-продаж.

На вас чекають щодня  з 10.00 до 19.00 у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості (вул. Смілянська, 33). Виставка триватиме до 16 червня.

Вгору