Черкащанам пропонують позмагатися за місця у поліцейській комісії

04 жовтня 2016, 16:06
Фото: Про все

Фото: Про все

Черкаською обласною радою на виконання Закону України "Про Національну поліцію" оголошено конкурс про залучення до поліцейської комісії представників громадськості.

Про це повідомляє сайт Черкаської обласної ради.

У відповідності до цього законодавчого акту запроваджено інститут постійних поліцейських комісій, що здійснюватимуть прозорий добір та просування по службі поліцейських. До складу цієї комісії повинні бути включені два представника громадськості, обрані обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості.

Згідно з цими вимогами, Черкаська обласна рада оголосила відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони.

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у Законі подають до обласної ради наступні документи:

- лист-клопотання фізичної або юридичної особи на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу до складу поліцейської комісії;
- автобіографію та документи про освіту кандидата до складу поліцейської комісії;
- документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Прийом документів буде здійснюватися виконавчим апаратом Черкаської обласної ради до 21 жовтня 2016 року у робочі дні з 9-00 до 17-00 години за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 432.

Вгору