Черкащан запрошують на фестиваль академічної музики

15 травня 2017, 15:49

Концерти сучасних українських композиторів та виконавців, музично-театральний перфоманс, виступи просто неба, семінар-тренінг та інші музичні події. Усе це відбудеться у рамках ІІ Міжнародного фестивалю академічної музики "Музичні імпрези України". 

17 травня о 15:00 у музичному училищі відбудеться концерт-портрет пам’яті видатного українського композитора-шістдесятника, черкаського композитора, члена Національної спілки композиторів України Олександра Винокура. Більшість його творів є загубленими. Учні Олександра Григоровича реконструювали деякі твори за рукописами, аудіозаписами, які й прозвучать на концерті-портреті.

На початку червня планується провести такі заходи у рамках фестивалю:

- Денний концерт open-air "Мелодії фонтану" за участю учнів та студентів мистецьких навчальних закладів.

- Світова прем’єра музично-театрального перфомансу композитора Євгенії Марчук "Марія Магдалина" на лібрето І. Козлової за участі камерного ансамблю під керівництвом Сергія Осауленка. В ролі Марії Магдалини - Олеся Рожкова.

- Педагогічний майстер-клас "Музика для дітей". Автор та ведуча – композитор, член НСКУ, Кандидат мистецтвознавства та педагог Анастасія Комлікова (м. Київ).

У липні заплановано освітньо-розважальні заходи для дітей та широкої публіки на території пляжного комплексу за напрямками: "Музичні забавлянки", "Музика та природничі науки", "Музика та театр ляльок", "Ритми музики та поезії".

У серпні проведуть хоровий концерт за участю черкаського камерного хору "Канон" та відомого київського камерного хору "Хрещатик".  Також організатори анонсують у серпні концерт за участю іноземних вокалістів: Лариси Скринської Белло (Канада), Цезаря Белло (Мексика), Наталії Плонської (Україна-Італія).

Міжнародний фестиваль академічної музики "Музичні імпрези України" у місті Черкаси  засновано у 2016 році. Автор творчої ідеї - член Національної спілки композиторів України Євгенія Марчук. Фестиваль, як мистецький авторський проект 2016 року, виграв в конкурсі черкаських громадських проектів "Ідея - Дія - Результат" від громадської організації "Промолодь". З 2017 року співзасновником Фестивалю є Національна спілка композиторів України.

 

Вгору