Черкащан запрошують на День вуличної музики

19 травня 2017, 21:14

20 травня у Черкасах відбудеться День вуличної музики, автором якого є Тарас Улітко, повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Акція "День вуличної музики" була підтримана серед інших 14-ти проектів цьогорічної програми грантів у сфері культури. Так, департамент освіти і гуманітарної політики долучився до фінансування заходу на майже 15 тис. грн., що склало більше половини бюджету проекту.

За ним на трьох площах міста- Європейській, площах біля Центру дитячої та юнацької творчості й міської ради протягом дня лунатиме музика різних стилів.

Проект, переконаний його автор, є актуальним для молоді. Проявити себе на сцені зможуть усі бажаючі музиканти. Проект популяризуватиме не лише творчість, а й здоровий спосіб життя.

- Прикметно, що День вуличної музики у місті відбудеться вперше, - говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Саме новизна проекту і забезпечила йому голоси журі. Крім того, акція передбачає участь значної кількості молоді-волонтерів. Думаю, це чудова нагода для підлітків та молодих людей отримати перший досвід.

Тарас Улітко особисто брав участь у фестивалях у складі різних гуртів, був співорганізатором фестів "Місячна варта-2016", "БАРД - зна що 2012-2013", учасник культурно-масових заходів, партнер КСН "Центральний" упродовж 5-ти років щодо проведення різних заходів.

Вгору