Черкащан просять допомогти малюку, якому діагностували глухоту

29 листопада 2016, 15:55

bezyimyannyij

Нашої з вами допомоги потребує маленький Артем. У десятимісячного маляти лікарі діагностували глухоту. Врятувати слух хлопчику ще можна, для цього потрібні спеціальні імпланти. Проте на це необхідно щонайменше 26 тисяч євро, інформує ЧСН.

10-місячний Артемчик не реагує на звертання найріднішої, бо не чує. Від свого першого дня на цьому світі маля боролось за життя, адже народилось недоношеним. Цілий місяць Артем провів у реанімації на апараті штучного дихання. Коли, здавалось, найгірше позаду – мама помітила, що син не реагує на звуки.

Ольга одразу звернулася до лікарів, проте у Черкасах немає спеціалістів, які б допомогли її сину. Такі є в Києві та Дніпрі. Не гаючи часу, жінка з дитиною поїхали до лор-інститутуту у столицю. Там малюку зробили обстеження. Результат аудіограми виявив, що Артем зовсім нічого не чує.

На один такий імплант, без операції, потрібно 26 тисяч євро. Держава має виділяти безкоштовні, але зараз їх практично немає. Можна було би стати в чергу, але коли Артем отримає імплант – невідомо. Якщо втратити час – дитина може залишитися глухонімою. Нині Ольга збирає документи, аби оформити інвалідність.

Імплант вживляється у внутрішнє вухо і виконує роль здорового людського органу. Якщо зробити операцію у ранньому віці, є великий шанс, що Артем буде розмовляти і головне чути, на рівні зі здоровими дітьми. Кожен з вас може допомогти хлопчику почути голос мами.

Реквізити:

Номер карти Приват Банку 4149497858151592

093 838-58-97 Ольга Гаврюченко

Вгору