сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016

19:31

Бюджет Черкас поповнився на 112 млн грн єдиного податку

гроші

За підсумками 9 місяців 2016 року черкаський місцевий бюджет отримав понад 112,1 млн. грн. єдиного податку. Загальна сума єдиного податку, сплаченого малим та середнім бізнесом міста Черкаси, перевищує минулорічні показники на 56% або на 40,3 млн. гривень.

“Тенденція до збільшення надходжень єдиного податку є визначальною з початку року. Якщо фізичні особи – “спрощенці” збільшили сплату податку більш як в півтора рази – на 55,1%, то серед “спрощенців” – юридичних осіб за підсумками дев’яти місяців маємо ріст до показників минулого року на 60%”, – зазначає начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Як свідчить аналітика, в розрізі структури надходжень з єдиного податку за січень-вересень 2016 року внесок підприємців-фізичних осіб до бюджету м. Черкаси склав майже 83,8 млн. грн. Юридичні особи, які використовують спрощену систему, перерахували до міської скарбниці понад 28,3 млн. грн. податку.

“Окрім цього, у жовтні малим та середнім бізнесом Черкас сплачено майже 12,6 млн. грн. єдиного податку”, – повідомив Антон Царюк.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.