«Битву на Дніпрі» виграли черкащани (фото)

27 квітня 2015, 11:29

У рамках третього кола Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги вчора в Черкасах «Черкаський Дніпро» переміг «Оболонь-Бровар» (Київ) з рахунком 2 : 1, пише Черкаський край.

Стартові хвилини матчу були досить нервовими. В діях команд було чимало помилок, але дніпряни виглядали більш мотивованими. Як результат, на 18-ій хвилині Олександр Батальський головою класно підрізав м’яч у кут після подачі з кутового від Юрія Бушмана. Для нападаючого цей гол став 13-м у нинішньому чемпіонаті України. За мить господарі поля могли подвоювати рахунок у матчі.

Команда Солдатова досить швидко прийшла до тями. Досвідчений Продан на 25-ій хвилині мав нагоду зрівняти рахунок у матчі. Півзахисника залишили без нагляду на лінії штрафної, але м’яч пройшов повз ворота. На 32-ій хвилині Артем Фаворов реалізував пенальті за гру рукою Олега Кошки у власному штрафному — 1: 1.

Під завісу першого тайму дубль зобов’язаний був робити Олександр Батальський, але замикаючи простріл Володимира Шопіна пробив над перекладиною.

У стартові хвилини другого тайму "пивовари" мали дві реальні нагоди забити, воротар дніпрян Віталій Мирний мав багато роботи, але не пропустив. Тренер черкащан Ігор Столовицький вирішив зробити несподіваний хід — зняти Захаревича і випустити Артема Довбика.

На 80-ій хвилині зустрічі Андрій Скарлош головою замкнув подачу Ігоря Мединського (на знімку) - 2:1.