БПП може відкликати свого кандидата, який хотів через суд зняти мера Шполи з виборів

13 квітня 2017, 21:01

Голову обласного осередку БПП “Солідарність” Сергя Кудактіна обурила ситуація із судовим позовом від кандидата в депутати до Шполянської ОТГ Валентина Лук’яненка від партії БПП, який намагався в такий спосіб зняти з виборчих перегонів кандидата на посаду голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка. 

- Як голова Черкаської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» я обурений такими діями висуванця партії! Партія «БПП «Солідарність» грає за чесними правилами виборчої боротьби. Ми – демократична політична сила і підтримуємо та вимагаємо справедливого виборчого процесу. Лише жителі об’єднаної територіальної громади мають визначитися і шляхом голосування обрати кандидата, якому довірять посаду голови та розвиток своєї громади. Вибори здійснюють громадяни на виборчих дільницям, а не політики в судах, - написав на своїй сторінці у Фейсбук очільник обласної "Солідарності".

За словами Кудактіна, кандидат до ради об’єднаної громади Валентин Лук’яненко не є членом партії БПП, він лише мав партійну підтримку на висунення. Більше того, сверджує голова обласного осередку, Лук’яненко не узгодив із партією свої кроки стосовно позову до суду з оскарження рішення ТВК та намагання зняти з реєстрації одного з кандидатів.

- Нам соромно за дії нашого кандидата, котрий намагається через суд вирішити долю виборів. Нині партійні юристи розглядають можливість відкликання Валентина Лук’яненка як кандидата від Блоку Петра Порошенка, оскільки його неузгоджені дії негативно впливають на імідж партії. Керівник районного партійного осередку отримав від мене сувору догану за те, що не втримав ситуацію під контролем. Діяти будемо рішуче, аби не допустити подібного в майбутньому, - наголосив Кудактін.

Нагадаємо,  кандидат в депутати до Шполянської ОТГ від БПП Валентин Лук’яненко звернувся до суду із заявою про те, що Шполянська міська ТВК зареєструвала Сергія Кравченка із порушенням законодавства. Водночас, сама комісія перевірила та прийняла документи у Кравченка, відповідно ст. 40, 41, 42, 43, 46, 93 Закону України «Про місцеві вибори»  про що є постанова завірена головою комісії.  Лук’яненко вимагав від виборчої комісії скасувати рішення про реєстрацію Сергія Кравченка, як кандидата на міського голову Шполи. Хоча сам він балотується у багатомандатному виборчому окрузі.

Після розгляду справи суд своєю ухвалою відхилив позов Валентина Лук’яненка.

 

Вгору