Бондаренко повідомив подробиці перевірки незаконного будівництва у Дахнівці

13 жовтня 2017, 15:12

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив подробиці перевірки берега Дніпра у Дахнівці, де за словами місцевих жителів, ведеться незаконне будівництво.

Про незаконне будівництво із застосуванням важкої техніки між територією рибінспекції та розважальним закладом "Робінзон" на нещодавній сесії Черкаської міської ради розповідав депутат Олексій Романов. Міський голова Черкас дав доручення перевірити зазначену інформацію.

- 12 жовтня близько першої години на вказане місце (вул. Дахнівська, 9а) виїхала група депутатів, начальник управління інспектування з інспекторами та журналісти місцевого телеканалу. У ході обстеження земельної ділянки за їх словами, було виявлено будівельне сміття, бордюри, схожі на ті, які встановлюються на міських дорогах, спортивне покриття – є всі підстави стверджувати, що готується основа для початку будівельних робіт. Через кілька хвилин до обстежуваної ділянки під’їхав автомобіль, в якому знаходився директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Яценко, який нині вже тривалий час перебуває на лікарняному. За словами присутніх, він у грубій агресивній формі погрожував присутнім фізичною розправою, про що вони написали відповідні заяви до правоохоронних органів, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Він також додав, що звертається до правоохоронних органів, аби ті якнайшвидше відреагувати на заяви депутатів та перевірити, яким чином майно територіальної громади Черкас опинилося на вищевказаній ділянці.

Вгору