Близько 13 млн грн освоїли на ремонт дороги Черкаси-Сміла-Умань

20 жовтня 2016, 08:06

3-1

Нині на автомобільній дорозі державного значення Черкаси-Сміла-Умань (правий проїзд) здійснюються ремонтні роботи. Станом на 16 жовтня на ремонт цієї ділянки з обласного бюджету освоєно коштів в розмірі 13,9 млн грн.

Про це під час засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки використання коштів, що залучаються із державного та місцевих бюджетів для виконання ремонту доріг державного значення розповів в. о.начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, пише УНН-Центр.

“Роботи на автомобільній дорозі Черкаси-Сміла-Умань на сьогодні продовжуються. Також в пріоритетах залишається автомобільна дорога Київ-Знам'янка, а саме: 205,213 км, 232, 241км. Також виконуються роботи на автомобільних дорогах місцевого значення. На ці ділянки доріг з обласного бюджету виділено 12 млн грн, з них освоєно близько 5 млн грн. Роботи продовжуються у всіх районах Черкаської області”, - розповів Демиденко.

За словами очільника служби автодору у Черкаській області, ремонтні роботи здійснюються в Драбівському, Жашківському, Кам'янському, Катеринопільському, Смілянському та інших районах області.

 

Вгору