Біля черкаського драмтеатру вирізають дерева заради встановлення даху

05 жовтня 2016, 23:46

1

Не дивлячись на дощ, тривають підготовчі роботи до монтажу ферм даху театру та майбутнього встановлення крану. Про це у Facebook повідомив актор Черкаського академічного музично-драматичного театру Олександр Гуменний, пише Прочерк

«З одного боку театру вирізають дерева та кущі. От тільки цікаво: а з іншого боку театру теж розчистять територію?..» – цікавиться актор.

2

У громадськості вже лунали зауваження щодо доречності перебування квіткового павільйону просто під стінами згорілого аварійного приміщення. Однак, очевидно, підрядник вирішив за доцільне підїхати до будівлі з іншого боку, за рахунок вирізаних кущів та дерев.

3

Зауважимо, що учора до Черкас привезли майже двадцятишеститонні металоконструкції для покрівлі драмтеатру, які завершили виготовляти на Драбівському підприємстві «Етуаль-метал». За словами головного інженера заводу «Етуль-метал» Андрія Шматкова, ферми – складної конфігурації із профільної труби, тож і замовлення достатньо специфічне.

З прибуттям усіх конструкцій розпочнуться основні роботи на даху театру. Для якісної та швидкої установки ферм орендують кран у ПАТ «Азот». Відповідні домовленості з підприємством уже є.

При цьому, обласна влада обіцяла розпочати роботи над накриттям театру ще минулого тижня, коли не було дощів.

Вгору