сьогодні
02 грудня 2016
Loading...

12:56

Батьки школярів з бунтівної школи в Гусаковому скаржаться на тиск з боку прокуратури

Суд у справі бунтівної школи в селі Гусаковому Звенигородського району знову перенесено. Цього разу на вівторок 4 жовтня. Про це повідомив батько одного з учнів Роман Поліщук, пишуть “Вісті Черкащини”.

– Суд слухав свідків у справі та аргументи сторін, – каже Поліщук. – Рішення оголосить у вівторок. Діти поки навчаються в нас. Зарплату вчителям ніхто не платить. На харчування теж ніхто нічого не дає. Батьки дають овочі, крупи, здають гроші. На ці кошти купуємо м’ясо й рибу. Працю кухара оплачує сільська рада.

Батьки скаржаться на тиск прокуратури:

– Приїжджали із прокуратури. Дорікали нам, що ми неналежно доглядаємо за дітьми. Мовляв, вони не навчаються у державному закладі. Згодом побачили, що вдіяти нічого не можуть. Почали проводити співбесіди із малозабезпеченими та батьками, які мають багатодітні сім’ї. Говорили, що держава забере в них допомогу. Розраховують таким чином зменшити кількість учнів нижче мінімальної – 25 дітей.

– Це неправда. Чиїсь фантазії, – стверджує Сергій Зубенко із Звенигородської прокуратури. –Ми у складі комісії виїжджали в Гусакове. Розповідали, що дітей чекають у школах, де їм підготовлені місця, а вчителі матимуть роботу в інших навчальних закладах. Однак у Гусаковому вирішили дочекатися рішення суду. Тиску на батьків ніхто не чинив і не думав цього робити.

Нагадаємо, що Звенигородська районна рада вирішила закрити школу в селі Гусаковому. На її утримання нібито немає грошей у бюджеті. Батьки й учителі не погодилися з таким рішенням. 1 вересня замість того, щоб їхати у Звенигородку педагоги й учні прийшли до старої школи й розпочали навчальний процес. Згодом подали на районну раду до суду.

В Гусаківській школі навчається 30 дітей. Вчителі не отримують зарплату.

Ева Янушко.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.