АТОвців з Черкащини запрошують пройти психологічну реабілітацію

13 листопада 2016, 18:39

ato

Начальник відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Павлюкова Наталія Миколаївна інформує про те, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221, учасники антитерористичної операції до кінця 2016 року можуть пройти психологічну реабілітацію у реабілітаційних установах:

1. Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» – Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївна, вул. Гагаріна, 1-а;

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Заозерне, вул. Лісова 1;

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест», Львівська обл., м. Хирів, вул. Добромильська буд. 5;

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрреабілітація», на базі лікувально-реабілітаційного центру ім. В. Т. Гуца, Київська обл., Київо-Святошинський р-н, с. Капитанівка;

5. ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ Укрпрофоздоровниця», Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орліщіщина.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

До заяви необхідно додати такі документи:

• копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

• копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Звертаємо увагу на те, що для отримання психологічної реабілітації жодних документів в медичних установах оформлювати не потрібно.

За детальною інформацією необхідно звертатись до управлінь соціального захисту населення Придніпровського (бул. Шевченка, 307, к.108, 109 (тел. 32-00-96) та Соснівського (бул. Шевченка,117, к.126, 127 (тел. 32-95-40) районів департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Раніше повідомлялось, які документи потрібні АТОвцям для відшкодування вартості проїзду до реабілітаційних установ.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Вгору