АТОвці за власні гроші заасфальтували найбільші ями на дорозі під Черкасами (відео)

30 листопада 2016, 17:08

bezyimyannyij

Ремонт дороги по-черкаськи. Замість дорожних служб за лопати взялися військові. Дорога у селі Степанки під Черкасами не бачила ремонту уже з десяток років. Тут пострійно трапляються аварії, тому навіть ходити таким автошляхом небезпечно. Особливо ситуація погіршується із приходом зими. Тому після чергової ДТП на цьому шляху, місцеві учасники бойових дій вирішили власними силами відремонтувати автодорогу, інформує ЧСН.

Дорогу у селі не ремонтувпали десятиліття – кажуть місцеві. Чимало автомоблів через численні ями лишилось без коліс. А місцеві потерпають від підтоплення талими водами, через відсутність системи стоків та дренажу. Кажуть: ще навесні обіцяли шлях відремонутвати.

Дорожники запевняють - ремонт триває, проте повністю шлях вони зробити не встигли через негоду. Тому, покищо, позначили аварійну ділянку знаками.

Але ці пояснення дорожників учасники військових дій на Сході України уже чули, і не вірять обіцянкам. За справу взялися самотужки. Вони зібрали громаду, і за власні гроші заасфальтували найбільші ями в селі.

Військові довели до ладу лише відрізок сільської дороги та кажуть: якщо дорожники знову «пасуватимуть», АТОвці продовжать свою справу.

Вгору