сьогодні
03 грудня 2016

21:15

Архітектор розповів про майбутнє черкаської набережної

1437024451-742

Протягом останніх десятиліть черкаській набережній несправедливо не приділялася достатня увага. Про це заявив черкаський архітектор Микола Упир, пише Інфоміст.

– Безумовно, головна принада – Дніпро та берегова смуга, те, чого немає в більшості міст такого розміру, як Черкаси. Це наша козирна карта. Якось повелося, що протягом багатьох десятиліть до неї не дуже уважно ставились. Бачу там багато чого. Все те, що працює на громаду, дозвілля, оздоровлення, спорт, на гостей, на створення туристичних принад, для відпочинку. Щоб вона була не гірша, аніж в Ріо-де-Жанейро. Не той солдат, що не мріє бути генералом. Найперше – ми повинні робити так, щоб це було цивілізовано, естетично з точки зору екологічних моментів. Якби це була державна програма, державне фінансування – це одне. Інша справа – надія на заїжджих інвесторів, які хотіли б вкласти гроші, – переконаний Упир.

Він також додав, що жителям не слід боятися приватних інвестицій.

– Якби ви запитали про це у 1975 році, то я сказав би, що ви ворог соціалізму, комунізму, а зараз, коли ми будуємо демократичну європейської орієнтації державу, всі форми, які мають право бути і не заборонені чинним законодавством, треба використовувати максимально. І при цьому в гармонійному поєднанні з інтересами і забудовника, і громади, – вважає архітектор.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.