Адвокати просять виправдати одного із підозрюваних у вбивстві черкаського студента

31 жовтня 2016, 23:46

d69d19ea69984525bcd82a0a71ff09ac

Сьогодні у Черкасах провели чергове судове засідання у справі вбивства черкаського студента-першокурсника Владислава Сердюка. Зокрема, сьогодні заслухали дебати сторін, пише Прочерк

Ще перед початком дебатів адвокати одного з підсудних подали клопотання про проведення чергової експертизи, яке суд не розглянув, вважаючи це прямим затягуванням розгляду справи.

Під час судових дебатів прокурор звернулась до суду та наголосила на тяжкості злочину.

- На ґрунті неприязних стосунків підсудні руками та ногами нанесли тілесні ушкодження загиблому. У результаті цього в нього виникла черепно-мозкова травма.

Таким чином, сторона обвинувачення, враховуючи пом’якшуючі обставини, - а саме неповнолітній вік підсудних, попросила для них покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Натомість, захисники молодшого із підсудних (2000 р.н.), попросили суд виправдати його, адже він, за словами адвокатів, наносив удари під впливом свого старшого товариша.

Адвокат іншого підсудного наголосив, що про виправдання не може бути й мови, адже злочин двоє хлопців скоювали разом, про що свідчать зізнання підозрюваних. Адвокат також додав, що його підзахисний повністю визнав вину та розкаявся.

Під час свого останнього слова, підсудні попросили вибачення у родичів загиблого хлопця.

Оголошення вердикту підсудним перенесли на завтра.

Нагадаємо, майже рік тому 17-річний Владислав помер від завданих йому тілесних ушкоджень. Підозрюваними у вбивстві виявились двоє його неповнолітніх товаришів, з якими він орендував квартиру в Черкасах.

Вгору