20-річного уманчанина, який майже рік воює на сході, зустріли всім селом (фото)

06 лютого 2015, 17:11

4

29 січня, в День вшанування памяті загиблих під Крутами, учні школи та жителі села Доброводи Уманського району зустрічали додому учасника АТО Віталія Пустового, який приїхав у відпустку, інформує 04744.info.

Віталій народився в селі Аполянка, закінчив Доброводівський навчально-виховний комплекс, після чого був призваний до служби в 72-й окремій механізованій бригаді м. Біла Церква. За  2 місяці до закінчення строкової служби на Сході почалась війна, і хлопця відправили охороняти рідну землю.

Всього Віталій перебував в зоні АТО 10 місяців, із них 3 місяці боронив Маріуполь, був там і на момент трагічного обстрілу міста.

1

Хлопцю всього лиш 20 років, а він вже з власного досвіду знає, що таке війна і якою ціною нам дається мир. Тому підтримати його в такий нелегкий час, висловити свою повагу, дяку та несказанну радість за те, що вояка приїхав додому живим та неушкодженим, вийшли вчителі, учні школи, в якій він навчався, а також місцева молодь, з якою він разом ріс.

Всі учасники були попереджені про приїзд героя через соціальні мережі, і 29 січня з 9 годин ранку на зупинці в селі Доброводи був справжній ажіотаж: з плакатами, квітами, кульками. Всі, від маленького і до великого, чекали на Віталія Пустового. Коли він вийшов з автобуса, йому аплодували, вигукували «Герой!», а потім разом заспівали гімн України.

2

Віталія запросили в школу, де вже ближче змогли поспілкуватись про війну і про його участь у поверненні окупованих земель. Вихованці дошкільної групи подарували герою оберіг, зроблений власними руками, - національну ляльку-мотанку.

На жаль, відпустка у Віталія триватиме всього лиш 10 днів, а далі він знову повернеться на передову і буде боронити нашу Україну.

Побажаємо хлопцю витримки, мужності й сили дійти до кінця, щоб ним пишалась і наша країна, і весь Світ.

3

Вгору