2-річній черкащанці потрібні гроші на лікування нирок і сечового міхура

12 жовтня 2016, 21:15

727003_1_w_590

2-річна Дарія Тарасенко з Черкас має вроджену аномалію розвитку сечової системи, пієлокалікоектазію правої нирки без порушення видільної функції, нейрогенний сечовий міхур по гіперефлекторному типу. Дитині потрібні гроші на обстеження в інституті нефрології та лікування, пише Gazeta.ua.

"Коли Даші виповнився рік, ми почали її привчати до горщика. І помітили, що погано мочиться. А потім, як бачить, що садитиму на горщик, починала плакати. Одного разу в дитини не відходила сеча, почав роздуватися живіт. Відкрилася сильна блювота. Ми тоді були в селі і нас госпіталізували до райлікарні. Нам сказали, що це отруєння, але не зрозуміло на тлі чого виникло. Були версії про пісок у нирках. Дар'я по 12 годин не мочилася. Швидкою допомогою нас перевезли до дитячої обласної лікарні. Уролог оглянув і сказав, що в дитини хронічний пієлонефрит і цистит. Приписав ліки. Ми пропили. Болі зникли. Але в поліклініці дали планову вакцину від поліомієліту. Я сказала медсестрі про наші проблеми, але вона запевнила, що нічого страшного і капнула в рот вакцину. Дитину згодом почали турбувати судоми. Виявилося, що з такими проблемами нирок, як в Даші, вакцинацію і щеплення не можна проводити. В неї нормально функціонує одна нирка, через це з організму вимивається кальцій", - розповіла мати Діна Тарасенко.

Батьки хочуть повезти Дарію на обстеження і лікування до інституту нефрології, але в них немає грошей на поїздку. Вони винаймають житло, мають старшу дочку 9-річну Вероніку. Зарплати батька ледве вистачає на квартиру, харчування і ліки для Дарії.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку - 4149 4393 9196 3018 (Тарасенко Діна Петрівна).

Вгору