17-річний черкащанин став бронзовим призером чемпіонату Європи із армрестлінгу

08 червня 2016, 22:00

67c060ba9d344cfb14a762a07b4400d4_L

Олег Данілов привіз до Черкас дві бронзові медалі, які він виборов на чемпіонаті Європи із армспорту, що проходив у Румунії в місті Бухарест. У цих змаганнях взяли участь  понад 700 найкращих спортсменів із 29 країн, інформує Вечірка.

Черкащину в Румунії представляли батько і син Данілови, які цього року стали чемпіонами України і увійшли до нашої національної команди.

Незважаючи на те, що для 17-річного Олега Данілова змагання такого рівня стали дебютом, він упевнено увійшов до трійки лідерів серед спортсменів  вагової категорії понад 80 кілограмів.

Його батькові  – 43-річному  Геннадію Данілову, який виступав  серед «ветеранів» у ваговій категорії 110 кг + , хвилювання за сина не дало змоги зосередитися на власній перемозі і він посів серед рукоборців лише 7 місце.

Отримані перемоги відкривають перед Олегом  Даніловим нові горизонти і дають йому змогу представляти Україну на змаганнях вищого рівня.

Восени у Олега планується  ще один дебют – участь в чемпіонаті світу із армрестлінгу, який із 1 по 8 жовтня проходитиме в Болгарії.